در صورت سفارش شیشه خودرو ، طبق استاندارد ما شیشه های فوق را بسته بندی کرده و با همراه داشتن بیمه آن را به مرازک حمل نقل معتبر برای جا به جایی ارسال می نماییم.

در این چند سال گذشته منایع حمل و نقل میدانند که شیشه خودروهای خارجی  به علت محصول وارداتی و عدم تولید در ایران ، دارای ضرر های هنگفتی است و به همین دلیل با حساسیت های زیادی حمل میگردد.

شیشه اتومبیل انواع گوناگونی دارد. همانطور که اتومبیل های مختلف در قطعات با یکدیگر متفاوت هستند در نوع شیشه نیز تفاوت هایی دارند. شیشه اتومبیل نیز خود با سایر شیشه ها از لحاظ طراحی متفاوت است. این تفاوت ها را می توان در گروه های زیر بررسی کرد.

شیشه اتومبیل(شیشه خودرو) با لایه P.V.B

شیشه های جلوی اتومبیل ها برای امنیت بیشتر در برابر ضربه ها و نیروهای خارجی دارای لایه ای به نام P.V.B  مخفف (Polyvinyl butyral) می باشد. این لایه موجب شده تا در اثر وارد شدن نیروی شدید خارجی و یا شکستن شیشه خرده های آن در جای خود باقی بماند و از جراحت یا پرت شدن سرنشین به بیرون از خودرو جلوگیری می کند. این شیشه ها اگر از نوع مرغوب باشند حتی تا نود و پنج درصد اشعه ی فرابنفش را به خود جذب می کنند.همچنین در صورت ترک خوردگی قابل ترمیم است. که البته ترمیم ترک خوردگی های شیشه خودرو برای اتومبیل هایی که شیشه ی یدکی آنها در بازار موجود است توصیه نمی شود.

شیشه های جانبی اتومبیل

شیشه های عقب و جانبی اتومبیل با وجود استحکام بالا معمولا لایه ی P.V.B  ندارند. با این حال اگر در اثر نیرو یا ضربه ی شدید آسیب ببینند به تکه های ریزی تبدیل می شوند که برندگی ندارد.مانند ظروف نشکن! این طراحی باعث می شود که در حوادثی که منجر به شکسته شدن شیشه اتومبیل می شود سرنشینان آسیب نبینند.

 

تقسیم بندی شیشه جلو خودروها :

 

ساخت کشور سازنده اصلی و اورجینال

ساخت کشور تایوان به زیر مجموعه شرکت فایو آمریکا (دارای بهترین کیفیت و استاندارد) غیر اورجینال

ساخت کشور چین