با توجه به تنوع طلبی خودرو ساز و جلب رضایت کلیه اقشار مصرف کننده تغییراتی را در بدنه ، موتور ، ملزومات رفاهی می دهند و نسبت آن نیز قیمت خودرو ها رقباتی جالب را بدست می آورند.

در حال حاضر شما میتوانید یک بنز E CLASS  را که به قول ما در مدل بالا اتاق W212  با قیمت خیلی مناسب تهیه نمایید که به نمایشی به آن LOW OPTION  می گویند.

شرکت مرسدس دارای انواع کیت هایی است  که پس از آن شرکت تایوانی اقدام به تولید اینگونه کیت ها برای زیبایی و بیشتر تیونیگ خودرو تولید نمودند.

شرکت تولید کننده تایوان tongyoung   , safewaye   و تعدادی نیز  چینی میباشند که کیفیت مناسبی را نسبت به رقیب تایوانی خود ندارند.

شرکت تولید کننده لوازم mercedes benz  بیشتر تانگ یانگ تایوان است که دارای کیفیت نسبتا مناسبی نسبت به رقبای چینی خود می باشد.

 

در اتاق BMW  نیز همین اتفاق بوجود آمده که در تنوع M KIT  یا M Performance  که شامل قطعات بدنه سپر  و بادگیر های متعددی است.

 

در اتاق BMW  شرکت Safeway  عملکرد مناسب تری نسبت به دیگر رقبای خود دارد و تقریبا همانند کیفیت شرکت مادر خود BMW  را تولید کرده که در این برند خودرو از رقیب دیرینه خود سبقت بگیرد.